Instagram hesabım çalındı

Instagramdan takip ve beğeni kasıyordum ve birden hesabımımın şifresi değiştirildi ve hesabım çalındı ne yapmam gerekiyor lütfen acil yardım edin

kullanici795635 kullanici795635 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Play den Free Takipci gibi uygulamalar indirdiysen, normal bir şeydir. Bu uygulamalar instagram şifrelerini çalıyorlar. E-posta adresiniz değiştirilmediyse şifremi unuttum kısmından yapabilirsiniz.

    toprak34 toprak34 (2026)