İnstagram hesabım çalındi

Hesabim calindi bir baskasi tarafindan ve kullanici adim degismemis ama tum kayitlari numara filan hep degistirilmis kendi uzerine alinmis. Ve arkadaslarim veya bir baskasinasj atip duruyor..

siri siri (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    instagramımı olsa deneyip öyle yazacaktım ama elimde olan birşey değil onun için hack olayında ney yapacağınızı anlatan insatgram desteğin adresini vereyim yalnız ingilizce google çeviri kullanarak çevire bilirsiniz.

    Linke Tıklayın ve oradaki talimatları uygulayın.

    Yapamazsanız ingilizcesi iyi olan biri ile tekrar deneyin umarım düzelir.

    demsinasbey demsinasbey (69)
    6 yıl önce cevaplandı

      Instagram hesabınız çalındığında ne yapmanız gereken burada adım adım anlatılmış:

      Çalınan, hacklenen Instagram hesabı nasıl geri alınır?

      hakan hakan (15424)