Instagram hesabım donduruldu geri açamıyorum

Instagram Hesabim Donduruldu Ve Acamiyorum Nasil Aciam Bu Hesabi Hayir Kaydolamiyorumda ne yapacam ben peki hicbir seklide hesabima erisemiyorum ben

kullanici125579 kullanici125579 (1)
5 yıl önce sordu

  • hesabın kendi kendine nasıl donduruldu? sen dondurdun ve şifresini mi unuttun yoksa omercik 5 yıl önce
  • farurhenho aynen oyle oldu aslinda hesani dondurdum sifreyide yarisini biliyorum dondurdum acamadimda kaydolmaiyorum boyle bir hesap var diyor ne yapmam lazim kullanici125579 5 yıl önce
  • farurhenho ya yazarken @ koy başına da o da görsün @farurhenho yani darkcrak 5 yıl önce
  • @farurhenho @darkcrak hesabimi acamiyorum ne yapmam lazim form gonderdim beni yardim merkezine atiyor ne yapacam ben simdi zaten formda gonderemiyorum form gonderecem zaman bana boyle bir uyari veriyor bu istekle ilgili bir sorun olustu en kisa surede cozmeye calisiyoruz yeniden hesap acayim diyorum ama boyle bir hesap var diyor ne yapmaliyim simdi ya yeni bir ane eposta olusturacam cok zor imkansiz benim zaten gmailim var yeniden instgaram icinmi acacam. kullanici125579 5 yıl önce
  • @farurhenho ben baska hesap actim ordan eski epostami geri aldim ama kullanici adimi geri alamiyorum ne yapmam gerekir. kullanici125579 5 yıl önce
  • @farurhenho Neyse hesabimi geri almis gibi oldum mevcut epostami yeni hesabima tanimlattim ama kullanici adini alamadim maalesef o hesap kapanmis yani form ise yaramadi kullanici125579 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

İnstagram'a gelip "şifremi unuttum" tıkla, sonra e-posta isticek oraya instagram şifreni unuttuğun hesabını hangi e-postayla kayıt olduysan o e-postayı yaz. Sonra sana mail gelicek güvenlik kodunu istendiği yere yaz, sonra yeni şifre isticek senden yeni şifreyi belirlicen sonra hesabına giriş yapıcan. Hesabın başarıyla geri alınmıştır.

ilkaybaki ilkaybaki (236)
5 yıl önce cevaplandı

  • Dondurulan hesapların şifresi normal yollardan "şifremi unuttum"a tıklayarak değiştirilemiyor. omercik 5 yıl önce

Form doldurmaya çalışırken hata alıyorsan maalesef bir şey yapamıyoruz. Instagram dondurulan hesapları nedense geri vermiyor.

İkinci soruna gelince, eski hesabının kullanıcı adını yeniden alamazsın. Instagram'ın kuralı, halihazırda kullanılmakta olan adları tekrar alamıyorsun.

omercik omercik (9418)