İnstagram hesabım için bot takipçi aldım bunları toplu olarak nasıl silebilirim

Instagram hesabım için bot takipçi aldım bunları toplu olarak silmek istiyorum nasıl silebilirim

ramazanbozan ramazanbozan (1)
4 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bot takipçileri toplu olarak silemezsin. Böyle bir özellik yok.  Tek tek el ile silmen gerekir. Zaten yazılım da olsa hangisi bot anlaması zor. Böyle bir özellik olsa instagram zaten pek çok hesabın botlarını otomatik temizlerdi.  Gerçi zaman zaman bunu yapıyor ama senin bunu otomazite etmek gibi bir şansın yok.  O botları tek tek silmen lazım.

    murat murat (12492)
    4 ay önce cevaplandı