Instagram hesabım için gelen maile yanlışlıkla "hesap bana ait değil" dedim

Instagram hesabıma girmek için giriş bağlantısı istedim, fakat yanlışlıkla "hesap bana ait değil" kısmına elim çarptı ve hesabıma giriş yaparken hata veriyor.

''Sana kayıtlı e-posta adresinden ulaşamıyoruz. Hesabını güvende tutmak için e-posta adresini güncelle" gibi bir hata alıyorum. Başka bir e-posta yazıyorum fakat yine "hata oluştu" diyor. Nasıl düzeltebilirim?

sumeyyeakdogaann sumeyyeakdogaann (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sadece Instagram uygulamasında mı bu hatayı veriyor? Instagram'ın web sitesinden (https://www.instagram.com) hesabınıza girmeye çalıştığınızda yine aynı hata var mı bunu deneyin.

    omercik omercik (9418)