Instagram hesabım ihlal yedi ne yapabilirim?

Instagram hesabım Facebook hesabıma bağlıydı.instagram hesabım ihlal yedi kapanması için 15 gün kaldı Facebook hesabıma da giremiyorum ne yapabilirim. Hesabım ihlal yedi kurtarmam lazım

muratdikis muratdikis (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagram ihilal itiraz formuna buradan ulaşabilirsin: https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

    "Lütfen bu formu sadece hesabınız Instagram Topluluk Kuralları'na aykırı olduğu için kapatıldıysa ve bunun bir yanlışlık sonucu olduğunu düşünüyorsanız gönderin."

    instagram topluluk kurallarının ihlali sonucunda hesabın kapatıldıysa boşumna uğraşma açtıramazsın.

    hakan hakan (15424)