İnstagram hesabım kapatıldı nasıl açarım

Merhaba ben Instagram profil fotoğrafımı bir fotoğraf koydum bu yüzden kapatıldı hesabım nasıl açabilirim telefon numaram kayıtlı ama mailiminde şifresini unutmuşum yardımcı olun lütfen önemli fotoğraflarım belgelrim vardı içinde

kullanici435386 kullanici435386 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Profil resminize maskeli palyaço gibi bir görsel yüklediniz muhtemelen kullandınız resim genç ve çocuk kitleye şiddet korku içerdiği için yükleme yapmanız durumunda ekip hesap güvenlik nedenlerini çiğnediği göz önünde bulundurarak banlanıyorsunuz.

    hesap direk silindiği için geri alamazsınız.

    bl4lev bl4lev (790)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bunu başka bir hesap açarak deneseydiniz.

      hsyn01 hsyn01 (52)