İnstagram hesabım kapatıldı ne yapmam lazım ?

Merhabalar bugün instagram'a giriş yapmaya çalıştığımda taklit hesap olduğu gerekçesiyle kişisel hesabım kapatıldı. Çıkan ekranda bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız tıklayın yazıyordu tıkladım instagram bir form'a yönlendiriyor form'u dolduruyorum eksiksiz bir şekilde fakat göndermeye bastığımda ''Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz.'' şeklinde bir hata alıyorum İP değiştirerek denedim yine olmadı ne yaptıysam bu hatanın önüne geçemedim. Sonra başka bi form buldum onu doldurdum bir mail geldi bir kod yazmamı istedi facebook tarafından kod'u yazdım bir kağıda fotoğraf çekilip gelen mail'e yolladım ardından facebook'dan şöyle bir mail geldi.

Merhaba,

Görünüşe göre hesabınız kapatılmış. Kullanım Koşullarımıza uymayan Instagram hesaplarını kapatırız. Koşullarımızı ihlal eden eylemler şunlardır:

- Instagram'dan bir veya daha fazla uyarı alınmasına karşın yasak bir davranışı sürdürmek

- Taciz, reklam, tanıtım veya flört amaçlarıyla diğer insanlarla istemedikleri halde iletişim kurmak veya diğer uygunsuz davranışlarda bulunmak

- Bir kişi veya kuruluşun kimliğine bürünmek veya bir kimliği bir başka şekilde yanlış temsil etmek

- Başkalarının haklarını ya da yasaları ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmak

- Kullanım Koşullarımızı ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmak

İlkelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Kullanım Koşullarımızı inceleyin:

https://help.instagram.com/478745558852511/?ref=cr

Hesabınızın yanlışlıkla kapatıldığını düşünüyorsanız, lütfen bu formu doldurarak inceleme talebinde bulunun:

https://help.instagram.com/contact/606967319425038/?ref=cr

Teşekkürler,

burda'ki linke tıklıyorum ama form'u doldurup gönderdiğimde yine aynı hatayı alıyorum bir çözümü varmı saygılar..

nakoicve nakoicve (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Bu istekle ilgili bir sorun oluştu." hatası Instagramın hastalığı oldu.  VPN üzerinden formu doldurmayı dener misin?

    Opera tarayıcı yükleyerek deneyebilirsin. Opera tarayıcıda bütünleik VPN var.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba murat vpn ile denedim fakat yine de olmuyor üstelik yurt dışında yaşayan arkadaşıma denettirdim yinede formu gönderemiyorum bu istekle ilgili bir sorun oluştu mümkün olan en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz diye hata çıkıyor hesabımı nasıl geri alabilirim başka ne gibi yöntemler var ? nakoicve 4 yıl önce
    • @nakoicve bilgilerini bana özelden at bir de ben doldurmayı deneyeyim. murat 4 yıl önce
    • Tamamdır yazdım murat bey @murat nakoicve 4 yıl önce