instagram hesabım kapatıldı ve "Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz." hatası veriyor.

ne yapmam lazım ki bu formu doldurup instagram hesabımı açabileyim?

instagram hesabım kapatıldı ve "Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz." hatası veriyor.

gayeysl gayeysl (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu sorunun henüz bir çözümü yok. Buradaki diğer arkadaşlar ve daha önce sorulan sorulda gördüğüm kadarı ile bu instagram kaynaklı bir hata ve instagram ısrarla bu hatayı düzeltmiyor.  Genelde bu hata kapatılmış hesaplarda ya da ceza almış hesaplarda ortaya çıkıyor.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bir hesapta siz düzeltmiştiniz bu sorunu bu şekilde bende dedüzeltemez misiniz? Spam yapacak bir şey yapmadığım halde sebepsiz yere hesabım kapandı ve sürekli formu doldurduğumda bu uyarı çıkıyor nasıl alacağım ben hesabı geri ? gayeysl 4 yıl önce
    • @gayeysl daha önce form doldurduysan @2brazzy nin dediği gibi kısa süreli bir engel yemiş olabilirsin. Biraz beklemende fayda var. Instagramın bu konudaki politikaları açık değil. O yüzden varsayım yapıyoruz sadece. Yazılı hiç bir bilgi yok. hakan 4 yıl önce

    Üst üste form gönderdiyseniz hata almanız normal, biraz zaman bekleyin ve tekrar form gönderin düzgün ve doğru doldurduğunuzdan emin olun geri dönmeleri biraz zaman alabilir .

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Tamamdır teşekkür ederimmmm gayeysl 4 yıl önce