İnstagram hesabım kendi kendine beğeni yapıyor

Google play store den takipçi hilesi diye bir program indirdim sonrasında sildim ve web den izin verdiğin uygulamalara erişimi engelle den erişimi engelledim şifremi ve kullanıcı değiştirip bilgisayarı taradım ama halen sorun çözülmüş değil bunun çözümü var mı ?

diran diran (1)
6 yıl önce sordu

  • instagram begeni takipçi havuzuna dahil olmuşsun şifreni deqiştirdiginde begenmemesi lazım. krsn 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Şifreyi değiştirmek yetmez. Instagram'a bilgisayardan giriş yapıp İzinli Uygulamalar bölümünden kesin olarak izni iptal ettiniz mi? Yani şöyle bir ekran görüyor musunuz?

Buna ek olarak farklı konumlardan izinsiz girişi engellemek için İki Faktörlü Doğrulama özelliği mutlaka açılmalıdır. Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarımızı nasıl güvene alabiliriz? konusunu iyice okuyun.

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

    Hocam hepsini yaptım önce izin erisimini engelledim sonra ise şifre ve kullanıcı adı değiştirdim ama şöyle bir şey var beğenileri başta yada sonda göstermiyor beğendiğim gönderileri e tıklıyorum en son ne beğendiysem o görünüyor sildiğim halde ortaya geliyorum tekrar farklı farklı şeyler beğenmiş ama başkasını hesbindna da görünmüyor çok farklı bir şey bildiğiniz bir yol var başka iki gündür çok zamanımı aldı yoksa tüm hesabı silmek zorunda kalacağım

    Hocam şöyle siliyorum biraz sonra tekrar baktığım zaman eski begenilerim ve yeni beğendiklerim arasına takip etmediğim ve tanımadığım kişilerin gönderileri beğenmişim gibi görünüyor yani o benden habersiz beğeniler başta görünmüyor beğenilerin ortasına sıkışıyor

    diran diran (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Tam olarak anlayamadım. Instagram uygulamasında bulunan beğenilen gönderiler bölümüne girdiğinde haberin olmadan beğenilen gönderilerin beğenisini kaldırıyorsun ve buna rağmen geri mi geliyor? @diran omercik 6 yıl önce
    • evet öyle oluyor diran 6 yıl önce
    • benim yapmadığım beğeniler başta görünmüyor ortalarda görünüyor siliyorum biraz sonra başka sayfaları aynı şekil beğenip ortalara atıyor diran 6 yıl önce
    • Hesabına bir şekilde o uygulama erişiyor olmalı. Sen dediğim şekilde iki adımlı doğrulama özelliğini açıp bir de öyle yapmayı dene. Önce tekrar bi kullanıcı adı ve şifre değişikliği yap, ardından hemen sonra iki adımlı doğrulamayı ayarla bakalım @diran omercik 6 yıl önce