Instagram hesabım kendi kendine birilerini takip ediyor, ne yapmalıyım?

Takip etmediğim birilerini takip ediyorum. Fakat ben kendim takip etmemiştim. Takip ettiğim hesaplar alakasız hesaplar ve ortaya cikan hesapları instagramda arkadaşlarım takip ediyor.

ceviz ceviz (7)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bende de oluyordu bunun sebebi (tahminimce yani) başka uygulama üzerinden Instagrama giriş yapmış olmandir örneğin profilime gizlice bakan kişiler ile ilgili bir uygulama yüklemişisen hesap bilgilerini girdiğinde baskalarida girmiş oluyo yani öyle olmuştu bende

    sewgi sewgi (1)
    2 yıl önce cevaplandı

      Telefonuna " Gizli profil görme", "Takipçi arttırma", "profilime bakanları görme" gibi adlar ile yayınlanan uygulamalardan birini yüklediysen - şimdi yüklü bile olmasa-  bu sorunu yaşarsın.

      Bir instagram hesabı senin bilgin olmasan başka hesapları takip ediyorsa kullanıcı adı ve şifren kullanılarak işlem yapılıyor demektir.  Telefonunda bu tür bir uygulama varsa kaldır.  Daha sonra bu videodaki gibi instagram güvenlik adımlarını uygula:

      https://www.youtube.com/watch?v=7Qzq0RuKUTo

      hakan hakan (15424)