Instagram hesabım kendiliğinden kapanıyor

Arkadaşlar ben bir İnstagram hesabı açtım, mail ile açtım. Kullanmaya başladım yarım saat sonra hesap kapandı. ''Topluluk kurallarımızı ihlal ettiği için kapandı'' dendi. Oradan itiraz formunu doldurdum 4-5 saat sonra bir mail geldi, maildeki linke tıkladım kimlik fotomu falan istedi oraya yükledim sonra tekrar bir mail geldi: ''Hİ, Your account has been reactivated, and you should be able to access it now. We're sorry for the inconvenience. If you have any further questions, please visit the Help Center:''

Her neyse yine hesaba giriş yaptım ve kullanmaya devam ettim hesap tekrar kapandı, oradan yine form doldurdum bu sefer kimlik fotosu koymadım, yine aynı İngilizce mail geldi, sonra yine kapandı yine form doldurdum mail geldi falan derken 4-5 kere böyle sürdü... Hala da sürüyor sürekli hesap kapanıyor ve form dolduruyorum ve o mail geliyor açılıyor...

kanicirar kanicirar (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunda  Instagram uygulamasını kullanan bir uygulama var mı? Instagram hesabına eriştikten sonra parolanı değiştiriyor musun?

    Benim aklıma hesabına erişen bir uygulamadan dolayı instagramın hesabını kapattığı düşüncesi geliyor. Ama tekrar açmaları da tuhaf.

    murat murat (12492)