Instagram hesabım kural ihlalinden kapatıldı, geri açılır mı?

olumsuz geri dönüş maili nasıl oluyor? hesabımda kullandığım mail adresini girdim, instagram bana ulaştı itiraz linki de verdi ama doldurduktan sonra hata veriyor başka mail adreslerinden kod alabiliyorum ancak. gelen yanıt olumsuz mudur yoksa bir hata mı var? terkrar açabilecek miyim?

kullanici932222 kullanici932222 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer gelen mail "Merhaba, görünüşe göre hesabınız kapatılmış. Topluluk kurallarımızı ihlal eden hesapları kapatırız..." ile başlıyorsa ve yeniden itiraz linki verdilerse bu olumsuz demektir evet.

    Eğer olumlu olsaydı şuna benzer bir cevap gelecekti: "Merhaba, yaşadığınız sorun için üzgünüz. Hesabınız yeniden etkinleştirildi." ya da İngilizce olarak "Hello, your account has been reactivated." mesajı gelecekti.

    Anlaşılan sana olumsuz mail gelmiş. Hesabını açmayacaklar.

    omercik omercik (9418)