Instagram hesabım kural ihlalleri nedeniyle kapatıldı tekrar nasıl açabilirim

İnstagram hesabım kural ihlalleri nedeniyle kapatıldı tekrar nasıl açabilirim

kullanici831157 kullanici831157 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bildiğim kadarı ile ve bugüne kadar edindiğim tecrübeye göre kural ihlalinden kapanan instagram hesapları geri açılmaz.

    Kural ihlalleri konusunda instagram çok katı kurallara sahip. Bu sebepten hesabın geri açılmaz.  En çok yapılan hatalardan birisi takipçi arttırma sistemi kullanmak. Bir de gizli profilleri gösterme gibi uygulamalar yüzünden hesaplar botların eline geçiyor.  Instagram da gözünün yaşına bakmıyor.

    murat murat (12492)