Instagram hesabım sürekli kapanıyor

Instagram hesabım sürekli kapatılıyor. Form dolduruyorum yeniden açılıyor. Fakat bir süre sonra tekrar kurallara uymadığınız için kapatılmıştır diyor. Sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram hesabınız sürekli kapanıyorsa telefonunuzda zararlı yazılım yüklü olma ihtimali çok yüksektir. Muhtemelen sizdeki bir program instagram bilgilerinizi kullanıyor ve instagram kurallarını ihlal ediyor. Bu programı bulmayı deneyebilirsiniz. Genelde takibi bırakanlar, takipçi hilesi gibi adlara sahip instagram ile doğrudan alakalı program hesap çalmak için ya da bot için kullanılır. Sizde böyle bir program varsa kaldırın. Yoksa hesabınız kapanmaya devam eder.

    murat murat (12492)