İnstagram hesabım yanlışlıkla silindi geri alabilir miyim?

Ben dondıracaktım yanlışlıkla silinmiş ve bir daha giriş yapamazsın yazısıyla karşılaşıyorum

hatip hatip (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

    Formu doğru ve düzgün bir şekilde doldurun. E-posta istenen kısma silinen instagram hesabınızın e-posta adresini girin.

    Size bir süre sonra belirttiğiniz mail adresine instagramdan mail gelecek, bu mail önemli size sayılar vericek bu sayıları ne yapıcağız ?.

    Boş bir A4 kağıdı alarak mailinize gelen bu sayıları Büyük ve okunaklı şekilde yazmak. Yüzünüzün tamamını öz çekim ile çekiceksiniz, çektiğiniz öz çekim'i yazıcıdan çıkarıcaksınız. ( Verilen sayıyı Yazıcıdan çıkardıktan sonra yaz. ). Sonra telefon ile A4 Kağıdınızın Resmini çekip size gelen Mail'e YANITLA diyip Çektiğiniz A4 Kağıdının Resmini yollayacaksınız. Anlatım sade anlamadığın kısmı söyle anlatayım. Bu işlem işe yaramıştı bende.

    infinity infinity (402)