Instagram hesabıma çok az beğeni geliyor sorunu

10k 500 takipçim var ama oranlar çok düşük fotoğraf fazla beğeni almıyor hikaye paylaşıyorum fazla kişi bakmıyo acba neden kaynaklanıyo

omer3451 omer3451 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Instagramda takipçinizin çok olması beğenilerin de fazla olacağı anlamına gelmeyebilir.Kullanıcılar genelde ilgi çekici ve farklı paylaşımları severler, like atarlar.

    Instagram üzerinde;

    • İlgi çekici ve farklı paylaşımlar yapın.
    • Çok sık paylaşım yapmak yerine daha az ama öz paylaşımlar yapın.
    • Paylaşımlarınıza fotoğraf ile ilgili tag(etiket) ekleyin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Takipçileriniz gerçek takipçi mi?

      Eğer takipçi arttırma sistemi gibi bir şey kullandıysanız takipçileriniz sahte,bot olabilir.

      murat murat (12492)