Instagram hesabima giremiyorum nasil silerim?

Hotmail hesabim çalındı buna bağlı ınstagram hesabını nasıl kapatırım.

adoniss adoniss (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnstagram ile iletişime geçmen gerekiyor ve senin olduğunu kanıtlaman lağzım

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    Hesabın size ait olduğunu kanıtlamalısınız aksi takdirde hesabı kapatamazsınız. Hotmailiniz gitmiş, eğer instagram'da sadece hotmail kayıtlıysa geri alabileceğinizi sanmıyorum. Öncelikle hotmail hesabınızı geri almanız lazım instagram hesabına erişebilmek için, burada da kanıtlamanız gerekiyor e-postanın size ait olduğunu.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim adoniss 3 yıl önce