İnstagram hesabıma giremiyorum.

Hesabımı dondurdum. Ardından bir fake hesap açtım. Email face ve telefon numaram bu adreste de olduğundan bu üçü ile gerçek hesabıma ulaşamıyorum asla. Direkt fake hesaba giriyor. Email facebook cep numaram haricinde şifremi nasıl yenilerim

kullanici803868 kullanici803868 (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Çözümü ben aradığım için yazıyorum buraya zaten bana yardımcı olur musunuz lütfen 🙏

    kullanici803868 kullanici803868 (3)
    6 yıl önce cevaplandı

      Hesabın dondurulduğu için Instagram sistemi hesabını göremez. Neden böyle bir şey yaptın, hangi akılla yaptın merak ediyorum doğrusu.

      omercik omercik (9418)