İnstagram hesabıma giremiyorum

Önce şüpheli giriş denemesi diye girmiyor e posta adresime kod yollanıyor ama ben hangi e posta adresimle kaydoldugumu unuttum sonra e posta adresimi hatırladım ama öyle bşr e posta yok diyorlar geri almam çok önemli ne yapmam gerekiyor instagrama yardım yolluyorum dönüş yapmıyor bana

sedasll sedasll (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu tarz sorunlar maalesef instagram'ın kendisinden kaynaklanıyor. Biri bitmeden diğer bir sorunla karşılaşıyoruz. Yazdığımız çözümlerin bir çoğu maalesef artık geçerli değil çünkü instagram'ın ne yaptığını anlayan yok, ne yapmaya çalıştığını da anlamıyorum. Ortalığı batırdılar.

    Bekleyin, eninde sonunda kendiliğinden düzelecek.

    omercik omercik (9418)