Instagram hesabıma giriş yapamıyorum - Bir sorun oluştu hatası

Instagram hesabıma Giriş sağlayamıyorum ve girmek istediğimde üzgünüm ancak bir sorun oluştu deniyor ve mail yoluyla kodu bile aldığımda istenilen şeyleri yapmama rağmen hiçbir şekilde giriş sağlayamıyorum sorunum nedir tekrar girebilecek miyim hesabıma Giriş yardımı almama rağmen hiçbir şekilde sonuç vermiyor bu sebep neden kaynaklanıyor

kullanici120964 kullanici120964 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu sorun ne zaman ve neyden sonra oluştu bunlardan da bahsederseniz daha güzel olur.

    Şu linkteki çözümü deneyin. Sorununuzu bu sayede direkt Instagram'a bildireceksiniz: Instagram olağandışı bir giriş denemesi saptadık sorunu çözümü nedir?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Beni bi anda hesap attı ve şifre yenileme yapabiliyorum herşey tam ama beni içeri almıyor mail üzerinden kod geldi aldım ve istediklerini yaptım ve hala aynı sorun devam ediyor hesaba erişimim hiç bir şekilde Yok Facebook’un üzerinden bile girmeye çalıştım ama yine de izin vermiyor ama diğer hesaplarda kedisini aradığımda görünüyorum ama girişim Yok acaba bi süre sonra giriş yapacak mıyım yoksa hep mi böyle kalacak

      kullanici120964 kullanici120964 (1)