Instagram hesabıma giriş yapamıyorum

Hesabımın sifresi dogru ama olagan ustu ... yazısı cikiyor . Beyaz ekran cıkıyor sonra akış yenilemedi diyor . Sms giria baglantısı gelmiyor . E postadan geliyor ama yine basta dedigim hatalar oluyor . Lutfen yardmcı olurmusunuz 🙁

kullanici992106 kullanici992106 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    bak ınstagram 12 gündür sorun var farkında ısen 5 kere çöktü 10 gün içinde  bende çöktugu günden berı doga resımlerı cıkıyo kesfetımde

    selda5353 selda5353 (1)
    2 yıl önce cevaplandı

      Bahsettiğin sorun genel bir instagram hatasına benziyor ama şuanda genel bir sorun yok.

      Yapabileceklerin şunlar:

      1. Uygulamalara girerek instagram verilerini temizleyebilirsin
      2. Instagram uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyebilirsin.

      İnstagramda bir de şöyle bir yazılımsal hata var. Henüz çözülebilmiş değil:  Telefona gönderilen ya da mail ile gönderilen giriş bağlantısı tıklandığında instagram.com adresine yönleniyor ve giriş kodu kullanılamıyor. Bunu uzun süredir instagram düzeltmiyor hatanın farkında değiller sanırım.

      hakan hakan (15409)