Instagram hesabıma giriş yaparken beyaz sayfa çıkıyor

Hesabım ile ilgili şifre ve kullanıcı adımı dogru giriyorum ancak tam giriş yaparken hesabınızda bazı sıra dışı hareketler fark ettik. Hesabını dogrulaman için sana bir güvenlik kodu göndericez yazıyo sms ile dogrula dedikten sonra gönderdigi kodu yazmamızı istiyo fakat instagramın baglantılı oldugu herhsngi bir telefon e posts yada başka uygulamalarla hiçbir baglantısı yok nasıl hesaba erişebilirim. İkinci bir sayfa instagram hesabı açmıştım o hesapta ard arda takip yapmıştım ve o hesabı kapatiktan sonra bir daha açılmadı boş bir sayfa  çıkıyor karşıma instagram güvenlik kodu e posta hesabıma gelmiyor yardım edebilirseniz sevinirim

emin1 emin1 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da en sık karşılaşılan sorunlar ve çözümleri konusunu okuyun. Burada belirttiğimiz sebepler hesabınızda problem yaşanmasına sebep olmuş olabilir. Yine konuda belirtilen her çözümü uygulayın.

    omercik omercik (9418)