Instagram hesabıma sürekli takip isteği geliyor, neden olabilir?

Birkaç aynı tarz sayfanın profilini ziyaret ettim daha sonra o sayfalardan biri bana istek attı. Sonrasında pek etkileşim olmayan hesabıma 2 gündür tanımadığım kişilerden istek gelmeye başladı günde 10 kişi kadar. Sebebi  nedir? Herhangi bir uygulama kullanmıyorum

demetcr demetcr (21)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Takipçi toplamaya çalışan sayfalar ve siteler bazı yazılımlar kullanarak sizin gibi kullanıcıları tespit edip onlara otomatik istek yolluyorlar.

    Örneğin siz moda ile ilgili Instagram sayfalarını Keşfetten bulup bakıyorsunuz diyelim. İşte bu durumda Moda üzerinde yayın yapan sayfalar sizi takibe alabiliyor. Aslında sorun sizde değil. Bazı kişiler botlar ya da çeşitli yazılımlar ile size otomatik istek yolluyorlar.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @hakan Hesabım ile ilgili bir sıkıntı yok mu yani? Öyleyse teşekkür ederim demetcr 4 yıl önce
    • @demetcr Hesabınızda sorun yok dedikleri gibi takipci kasmak için yapılan bir yöntem içiniz rahat olsun bl4lev 4 yıl önce
    • Teşekkür ederim demetcr 4 yıl önce

    Takipçi kasmak için bazı kişiler sayfaların takip ettiği kişilere girip herkesi gelişigüzel takip ediyor. Sen o sayfa sana takip isteği attığında kabul ettin mi?

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hayır etmedim demetcr 4 yıl önce