İnstagram hesabımda arşivden resmi nasıl çıkartabilirim.

İnstagram hesabım da yüklediğim bir resim denemek merak ettiğim için arşivleye tıkladım ve resim ana sayfadan yok oldu.

Şimdi arıyorum tekrar profil sayfama geri döndürmek istiyorum ama resimi bulamıyorum.

Tekrar arşive tıklıyorum ordada bulamıyorum.

Arşiv daha koymadığım en son yeni 3 gün önce yüklediğim ve Ocak ayında yüklediğim toplam 16 resim var.

Kısaca arşivi kaldırdığım ama arşivde şimdi bulamadığım resimi nasıl bulur profilime geri döndürebilirim?

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Bahsettiğiniz görseli "kaydetmiş" de olabilirsiniz. Arşiv bölümünn olduğu menüde bir de "kaydedilenler" bölümünü kontrol edin. Normal şartlarda kaydedilen bir görselin orada görünmesi gerekir.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Buldum resimleri mi. Arşiv bölümünde ki gönderi arşivi bölüme kaydedilmiş. Tekrar profilime aktarabilirim . Teşekkürler cevabınız için. @xbedirhanx (544) mat7 1 yıl önce