Instagram hesabımda bir anda hareket durdu.

Instagram hesabımda telefonuma bu üçüncü kez olmak üzere güvenlik kodu geldi. Girdim açtım. Buraya kadar sorun yok  Fakat açıldıktan sonra 15 gün kadar sayfa hareketi sıfıra yakın oluyor  Görüntülemeler beğeniler çok fena. Sayfam geri gidiyor devamlı. Benim butik sayfam var. Ekmek paramız yani  Bilen biri yardım edebilir mi  Sebebi nedir niye durup dururken kod gelir. Ve hareket niye durdu. Çözümü nedir  Sayfam organik . Teşekkür ederim.

yaren1 yaren1 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Tam olarak anlamadım güvenlik kodu nasıl geldi? Şifre yenileme kodundan mı bahsediyorsunuz?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Şöyle ki bir anda instagram hesabiniz siliniyor. Baska hesaplardan instagram kullanicisi olarak görünüyor . Telefonuma güvenlik kodu yolluyorlar. Anlatabildim umarım

      yaren1 yaren1 (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Hesabınız nasıl durduk yere siliniyor? Profilime bakanları görme uygulamaları falan kullandın mı hiç? omercik 6 yıl önce
      • Yok kullanmadim. Hesabim telefonuma gelen kodu girene kadar donuyor diyelim. Kodu girince açılıyor Ama sorun sonrasinda işte yazdığım gibi yaren1 6 yıl önce
      • Anlıyorum. muhtemelen instagram'dan kaynaklı bir sıkıntı olmalı. Yapabilecek pek bir şey yok gibi duruyor. Sorun bildir bölümünü kullanarak yaşadığınız sorunu instagram'a bildirmeni önereceğim. @yaren1 omercik 6 yıl önce
      • Anladım teşekkür ederim ☘️ yaren1 6 yıl önce