Instagram hesabımda hareket durumunu göster özelliği yok

İnstagram hesabımda hareket durumunu göster seçeneği çıkmıyor,telefonumdan başka hesaplara girdiğimde çıkıyor fakat Birtek benim hesabımda çıkmıyor ve de böylelikle son görülmemi kapayamıyorum.başka telefondan girmeyi deniyorum yine bu seçenek çıkmıyor .birtek kendi hesabımda bu sorunu yaşıyorum.Bu niçin olabilir

serhatsule9295 serhatsule9295 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eski hesaplara yeni özellikler ya hiç gelmiyor ya da çok geç geliyor. Bende de yok mesela.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler

      serhatsule9295 serhatsule9295 (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Eğer bir zararı olmazsa yeni bir hesap açıp oradan devam edebilirsin. Yüksek ihtimalle yeni hesabına hareket durumunu göster özelliği gelir. omercik 5 yıl önce