Instagram hesabimdaki dm bolumunden gelen fotograf ve videolara nasil ulasirim

Slm instagram hesabimda arkadaslarimin dm den gonderdigi fotograf ve videolara nasil ulasabilirim silinen msjlara ulasma yontemini deniycem bu esnada zorlandigim biryer olursa sizden online destek almam mumkun mu

3114 3114 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aslında video sana son derece detaylı bilgiler verecektir.  Videoda anlatılan dışında ek bir bilgi yok. Dikkatlice izler ve adımları uygularsan sorun yaşayacağını sanmıyorum. Fakat tüm silinen bilgiler geri gelir gibi bir garantisi yok.

    hakan hakan (15424)