Instagram hesabımdaki e-posta ve telefona erişemiyorum. Hesabımı nasıl kurtarabilirim?

instagrama ait e posta ve telefonumu kullnmıyorum artık unuuttum ama instagramımı geri almak istiyorum olmuyo kod gelcek dio kodu başka e maile çeviremezmiyiz faceyle de giriş olmuyo

kullanici64615 kullanici64615 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çözümü uzmanim.net Youtube kanalında izlek için tıklayın. Bu çözümün videosu mevcut. Dilerseniz buraya tıklayarak izleyebilirsiniz

    30 Kasım 2018 güncelleme:

    Bu çözüm yenilenmiştir. Instagram parolanızı sıfırlayabileceğiniz çok daha kolay çözüme buradan ulaşabilirsiniz: Instagram şifremi unuttum. Ne yapabilirim?

    Merhaba, e-posta adresinizi ve telefon numaranıza erişiminiz yoksa ve Facebook'a da bağlamamışsanız maalesef Instagram hesabınızı kurtarmanın bir yolu yok.

    omercik omercik (9418)