Instagram hesabımdan mail adresimi kaldırdım, şimdi hesabıma erişemiyorum

Merhaba, Instagram şifremi unutmuştum. Şifremi unuttuma tıkladım ve şifre yenileme için bana şöyle bir mail yollandı:

Hi *******, Your Instagram security code is 182674. To verify your account, please paste this code on the page that requested it. If this is not your account you can remove your email from it here: https://instagram.com/accounts/remove/report_wrong_email/... -The Instagram Team

Yollanan bu maildeki linke tıkladım ve sanırım yanlışlıkla mail adresimi hesaptan kaldırmış oldum. Artık hesabıma giremiyorum. Ben linke bastıktan sonra şifre yenileme için yollanan mailin başı bana ait, mailin uzantısı yılıdızlı gözüküyor ve benim kullandığım uzantı adresi değil. Kod yollama benim adresime gelmiyor. Instagram'a bu sorun için mail attım, sorununuz çözüldü diyor ama ben hala hesabıma erilemiyorum. Bu konuda ne yapmam gerekli? Yardımcı olur musunuz?

ozbu ozbu (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba, anladığım kadarıyla instagram hesabınızda kayıtlı olan mail adresinize erişemiyorsunuz. Hesabınızda telefon numarası kayıtlı değil miydi?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      kayıt olduğum mail adresimi biliyorum  ama ben kodla gönderilen linke basınca sanırım mail adresimi kaldırmış bulundum.telefon numaram değişti.Şu an numarama ve mail adresime kayıtlı değil diyor.Hesap aktif gözüküyor

      ozbu ozbu (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Mail adresinizi hesap ayarları dışında bir yerden kaldırmanız mümkün değil. omercik 5 yıl önce