Instagram hesabımı 1 ay önce dondurmuştum. Simdi acmaya çalışıyorum hesap bulunamadi uyarısı veriyor ne yapmalıyım?

Kullanici adimi ve sifremi biliyorum. Gmail hesabıma sifre yenileme linki geliyor fakat orada da hesap bulunamadi diyor. Bir de facebook ile ilgili bir sayfa geliyor ben oradan açmadım ki instagram hesabimi😞

xbiri xbiri (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normalde Instagram hesabınızı dondurmanızdan sonraki ilk girişte Instagram hesabınız tekrar aktif hale getirilmesi gerekir.

    Sizin gmail hesabınıza şifre gelmesi hesabınızın aslında var olduğu anlamına gelebilir.Bu durumda bir zaman sonra tekrar denemenizde Instagram heabınıza giriş yapma olasılığınız yüksek.Facebook ile bağlantı geliyor sözünüze karşılık önceden Instagram hesabınızı Facebook hesabınıza bağlamış olabilirsiniz.Bu durumda giriş yapılırken Facebook hesabınıza yönlendirilebilirsiniz.

    Siz giriş yönteminizi bir de bilgisayar üzerinden deneyin, giriş yaparken hata almanız durumlarında şifremi unuttum diyerek birkaç yöntemi deneyin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)