İnstagram hesabımı alamıyorum

Merhaba iyi günler şu an instagramimda birisi var ve ben şifremi unuttuğum için Instagramima giremiyorum. E posta yok ama telefon numarası var. Ama telefon numarası bana değil başkasına ait.  O telefona kod gönderdim ama telefon numarasının sahibi ile aram iyi olmadığı için bana kodu atmadı nolursunuz yardim edin hesabımı kapatmaya çalışıyorum. Spamlar ile denedim ama henüz olmadı 65 takipçim var 20 den fazla spam gönderdik kapanmadı size güveniyorum ..

mirayyy mirayyy (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uzmanim.net YouTube kanalında şöyle bir video vardı, sana yardımcı olabilir: Şifresi unutulan Instagram hesabını kurtarma

    Lütfen 1 saniye bile ileri sarmadan sonuna kadar izle.

    omercik omercik (9418)