Instagram hesabımı çaldılar, ne yapmalıyım?

Selam, benim Instagram hesabımi çaldılar ve hesap şu an aktif görünüyor. Ama numara kayıtlıydı onu bile silmişler, nasıl kurtarabilirim? Hesabımı geri almak istiyorum.

kullanici42398 kullanici42398 (1)
2 yıl önce sordu

  • Merhaba eger istitorsan ben yardımcı olayım toprakbra11 2 yıl önce

Toplam 2 Cevap

İnstagram ile iletişime geçmelisiniz fakat Almanya'daki instagram ile iletişime geçerseniz sizin açınızdan daha iyi olur.

Instagram ile nasıl iletişime geçebilirim?

darkcrak darkcrak (5168)
2 yıl önce cevaplandı

    Nasıl  iletişime gireceğim acaba lütfen yardım edin

    kullanici42398 kullanici42398 (1)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Link atmış zaten. hydra 2 yıl önce