Instagram hesabımı dondurdum açtım fotoğraflarım silindi. Ne yapmalıyım?

Instagram hesabımı 1 günlüğüne dondurup açtığımda ınstagram hesabımda ki bütün fotoğraflarımın silinmiş oldugunu gordum. Defalarca kez sorun bildirme kısmından sorun da bildirdim.48 saati geçmesine rağmen hiçbirşey düzelmedi. Ne yapıcağımı gerçekten bilmiyorum çok fazla umutsuzluğa düştüm. Fotoğraflarım geri gelir mi? Zamanı ne kadar sürer? Ya da asla gelmeyecek mi?

rum2994 rum2994 (2)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Instagram dondurduktan sonra fotoğraflar silindi ne yapmalıyım?

    Instagram hesap dondurma sonrası fotoğraflarınız silindiğinde aslında silinmiyor. Sunucudan kaynaklı bir problemden ötürü siz fotoğraflarınızı hesabınızda göremiyorsunuz. Yani aslında tam olarak silinmediği için instagram'da hesap dondurma sonrası silinen fotoğrafları geri alma elbette mümkündür.

    Instagram hesabımı dondurdum açtım fotoğraflarım silindi - ÇÖZÜM 1

    Instagram'da hesap dondurma sonrası fotoğraflarınız silindiyse ilk olarak bu sorunu bildirmelisiniz. Zaten siz sorun bildirmişsiniz ama bir de şöyle bir şey yapın.

    Sorun Bildir kısmında;

    • Fotoğraflarınızın bir kısmı silinmişse şunu yazın: Instagram hesabımı dondurdum açtım fotoğraflarımın bir kısmı silinmiş. Instagram'da silinen fotoğrafları geri alma konusunda yardımcı olmanızı acil bekliyorum.
    • Hepsi silinmişse şunu yazın: Instagram hesabımı dondurdum açtım fotoğraflarımın tamamı silinmiş. Instagram'da silinen fotoğrafları geri alma konusunda yardımcı olmanızı acil bekliyorum.

    Burada unutmamanız gereken şey şu: Silinen fotoğrafları geri almak kısa sürede tamamlanacak bir şey değil. O nedenle biraz beklemeniz gerekebilir.

    Instagram hesabımı dondurdum açtım fotoğraflarım silindi - ÇÖZÜM 2

    1. Öncelikle telefonunuzdan instagram hesabından çıkış yapın.
    2. Ardından instagram hesap dondurma linkine tıklayarak instagram hesabınızı dondurun.
    3. En az 48 saat bekleyin ve sonra hesabınızı tekrar açın.

    Bir süre sonra silinen fotoğraflarınız mutlaka hesabınıza geri gelecektir eminim.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Fotoğraflarınız geri gelir ama sabır göstermeli ve beklemelisiniz. Instagram bu konularda biraz ağırda alıyor ve kullanıcıları bekletiyor.

      Süreci hızlandırmanın da bir yolu yok maalesef.

      hakan hakan (15424)
      5 yıl önce cevaplandı

        Eğer hesabınızı birkaç kez dondur ve aç yaptıysanız fotoğrafların geri gelmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor. Normal bir dondurmada (en azından benim yaşadıklarıma göre) dondurup aylar sonra açsanız bile fotoğraflarınız anında ekleniyor.

        bcaggul bcaggul (117)