İnstagram hesabımı dondurdum fakat şifresini unuttuğum için açamıyorum ne yapmalıyım

Yaklaşık bir hafta önce instagram hesabımı dondurdum fakat şifresini unuttuğum için giriş yapamıyorum. Hesabım facebook, eposta ve telefon bilgilerimle açıldığı halde gelen her linkte kullanıcı bulunamadı sıkıntısı yaşıyorum. Konuyla alakalı video izledim fakat hala devam ediyor aynı sıkıntı.

arzuerdeen arzuerdeen (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Uzmanim.net'in resmi Youtube hesabında bir video paylaşmıştık dilersen alttaki linkten çözüme gidebilirsin.

    Instagram şifremi unuttum "kullanıcı bulunamadı" hatası veriyor

    Ek olarak: Videoyu ileri sarmadan tüm adımları uygularsan çözüme kavuşursun

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Yukarıda paylaşın videoyu daha bugün yayınladım, bahsettiğin probleme özel olarak. Instagram zamanla bir şeylerini değiştirdiğinden dolayı, daha önce izlediğin videolarımızın çoğu artık geçersiz oldu. O nedenle güncel bilgilerle yukarıda paylaşılan videoyu izlemeni öneririm.

      omercik omercik (9418)
      3 yıl önce cevaplandı

        Videoyu baştan sona kadar izledim fakat aynı adımlar bende çıkmıyor. Mesela güvenlik kodunun olduğu yer gibi. Rica etsem siz yardımcı olur musunuz günlerdir uğraşıyorum fakat bir türlü yapamadım.

        arzuerdeen arzuerdeen (1)
        3 yıl önce cevaplandı

        • O videoda diyor ki en çok giriş yaptığın cihaz ile bu adımları yapın yani İnstagram'a hangi cihazla en fazla giriyorsan o cihaz ile bu adımları yapacan. darkcrak 3 yıl önce