Instagram hesabımı dondurdum şifresini unuttum geri açamıyorum

Merhaba instagram hesabımı dondurdum tekrar açmak istediğim de şifremi unuttum ve bu forumda gördüğüm bi konudan örnek alarak instagrama form gönderdim gelen kodu kullanıcı adımı ve adımı soy adımı yazarak cevapladım ama  20 gündür cevap vermediler. Bugün tekrar form göndermeye çalıştım ama hata verdi sonra şifremi tekrar denemek için kullanıcı adımı yazdım şifre yazdım ve *Instagram'a bağlanamadık. İnternete bağlı olduğundan emin ol ve tekrar dene.* diye bi hata aldım . Sadece benim hesabıma girerken oluyor bu başka hesaplara kolayca girebiliyorum

ocak ocak (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle şunu söyleyeyim Instagram son 4-5 aydır hesabını dondurup şifresini unutan hiç kimseye yardım etmiyor maalesef. Bu konuda çok sık geribildirimler aldım, kimle karşılaşsam hiç kimse hesabını geri alamadı. Senin de hesabını kurtaramama ihtimalin ne yazık ki %51 desem yanılmış sayılmam.

    Yalnız başka bir form daha var. İşte bu: https://help.instagram.com/contact/606967319425038

    Bu form Instagram'a ulaşmanın başka bir yolunu açıyor. Bir de bunu deneyebilirsin.

    Dipnot: Instagram'a fotoğrafını çekip gönderdikten sonra cevap gelmezse, 2 gün sonra fotoğrafı tekrar gönder. Bazen ilk denemede cevap vermiyorlar.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Öncelikle vakit ayırıp cevapladığımız için teşekkür ederim. Formu tekrar yolladım ve ;Hi, It looks like your account has been disabled. We disable Instagram accounts that don't follow our Terms of Use. Actions that are against our terms include: - Continued prohibited behavior after receiving a warning or multiple warnings from Instagram - Unsolicited contact with others for the purpose of harassment, advertising, promoting, dating or other inappropriate conduct - Impersonation of a person or entity, or other misrepresentation of identity - Posting content that infringes or violates someone else's rights or otherwise violates the law - Posting content that violates our Terms of Use Please review our Terms of Use to learn more about our policies: diye bi cevap geldi ne yapmalıyım acaba ? ocak 5 yıl önce
    • Instagram sana kısaca demiş ki: "Hesabınızı kapatıldı. Kullanım ilkelerimize uygun olmayan hesapları kapatıyoruz." omercik 5 yıl önce
    • Hesabını geri vermeyecekler anlaşılan. Beğeni, takipçi hilesi gibi şeyler yaptın mı? Veya paylaşımlarından dolayı, şikayet aldığından dolayı hesabın kapanmış. Bir şekilde Instagram hesabını bilinçli olarak kapatmış. Bu durumda geri vermeyecekler. Maalesef yapacak bir şey yok gibi gröünüyor @ocak omercik 5 yıl önce
    • hayır hiç birini yapmadım. Dondurdum şifresini unuttum geri açamadım form yoladım ocak 5 yıl önce
    • Anladım. Yani aklıma bir ihtimal dondurulan hesapları bir süre sonra kapattıkları geliyor. Ama böyle bir şeye şuan için hiç rastlamadım. @ocak omercik 5 yıl önce
    • Anladım.. bu hesaptan umudu kesmeliyim yani ocak 5 yıl önce
    • Instagram'ın verdiği cevaba göre öyle @ocak omercik 5 yıl önce