Instagram hesabımı iznim olmadan takip ediyor nasıl çıkarabilirim?

Merhaba; Instagram hesabımı ben onaylamadan takip eden bir hesap var. Hesabı engelledim ben de takip etmiyorum fakat benim takip ettiğim listeden düşmüyor. Bunu Instagram ayarlarından nasıl hallederim? Bir de Instagram güvenlik ayarları ile ilgili video öneriniz varsa memnun olurum.

mavigokyuzu794 mavigokyuzu794 (6)
3 hafta önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabını sil

    bluebolviy25 bluebolviy25 (1)
    1 hafta önce cevaplandı