Instagram hesabımı kapatır mısınız?

Merhabalar ben öncelikle tşk ederim. Benim Instagram hesabım bi suriyeli kardeşim tarafından çalındı ve ne yaptıysak alamadım ve bunu yapsa yapsa siz yaparsınız. Sayfamın adı uzunkirpikli1996, bu sayfayı artık size bırakıyorum ilgilenir misiniz?

hilall34 hilall34 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Benzer bir sayfa açıp bu hesabını taklit diye şikayet edebilirsin. Bizim yapabileceğimiz pek bir şey yok.

    omercik omercik (9418)