Instagram hesabımı kullanıcı adı ve şifremi değiştirerek kapattım ama giriş yapamıyorum

Ben instagramımı bi kaç gün önce kapatmıştım. kapatmadan önce kullanıcı adımı ve şifremi değiştirdim ve şimdide giriş yapamıyorum.

instagramıma bilgisayar üzerinden giriş yapmaya calışıyorum amaa giremiyorum

neden hata veriyor

kullanici206625 kullanici206625 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram hesabınızı 2 aşamalı olarak kapatmanız mümkün;

    • Hesabınızı kalıcı olarak kapatma (bu durumda hesabınız tamamen silinir ve bir daha ulaşma şansınız olmaz)
    • Instagram hesabınızı geçiçi olarak kapatma

    Eğer Instagram hesabınızı kalıcı olarak değil de geçiçi olarak kapattı iseniz, Instagram 24 saat geçmeden sizin o hesaba tekrar girmenize izin vermez.24 saat geçmesinin ardından siz hesabınıza tekrar ulaşabilirsiniz.Hesabınızı tekrar açtığınızda dondurulmuş hesabı da açmış olursunuz.

    Eğer hesabınız tamamen kapattı iseniz bu Instagram sunucularında belirli bir zaman için saklanabilir.Bu durumda bir müddet hesabı geri alma durumunuz da olabilir.Ancak bu kesin değildir.Eğer bu şekilde bir durum ile karşı karşıya iseniz buradaki linki ziyaret edin ve hesabınızı kurtarmaya çalışın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)