Instagram hesabımı nasıl dondururum?

Instagram hesabı nasıl dondurulur?

Instagram hesabımı geçici olarak nasıl kapatırım?

Instagram nasıl dondurulur?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram yeni güncellemelerinden sonra, hesabı dondurma özelliğini kullanıcılarına sundu. Daha önceleri yalnızca hesabınızı silebilirken, artık geçici olarak kapatabiliyorsunuz.

    Instagram hesabı dondurma işlemi nasıl yapılır? Instagram hesabı nasıl geçici olarak kapatılır?

    1. Hesabınızı dondurmak için, Instagram dondurma linkine tıklayın.
    2. Açılan hesabı silme sayfasında, hesabını geçici olarak kapatabilirsin linkine tıklayın.
    3. Açılan sayfada hesabını neden kapatıyorsun? sorusuna sizin için uygun olan seçeneklerden birini seçin.
    4. Sizin için uygun olan seçeneği seçtiğinizde, sizden instagram hesabınızın şifresini isteyecek. Şifrenizi girin ve Hesabı Geçici Olarak Kapat butonuna tıklayın.

    Geçici olarak kapattığınız instagram hesabınıza en az 24 saat sonra giriş yapabilirsiniz. Hesabınızı dondurduğunuzda içindeki hiç bir veri silinmez.

    İşlemleri doğru bir şekilde yaptığınızda Instagram hesabınız dondurulacaktır.

    damlakoc damlakoc (1391)