Instagram hesabımı tam anlamıyla nasıl korurum?

Instagram hesabımı nasıl güvene alırım? Hackerlara karşı ekstra bir koruma var mı?

wiwix wiwix (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sosyal medya hesapları güvene alma. Facebook ve diğer hesaplarımızı nasıl güvene alabiliriz? konusunu okuyun. Burada sizi fazlasıyla tatmin edecek detaylı bilgiler mevcut. Özellikle iki adımlı doğrulamayı etkinleştirin ama.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Sağ olun. Ama bende hat yok, yani iki adımlı doğrulama yapamam. Ama güçlü şifreler hoşuma gitti. wiwix 6 yıl önce
    • Şey, Gmail açık benim, fakat şifresini unutmuşum. Aynı şekilde İnstagram'da.. Çıkış yapsam, bir daha giremem. Şifreyi nasıl öğrenebilirim? @farurhenho wiwix 6 yıl önce
    • Tama hocam ikisini de hallettim. wiwix 6 yıl önce
    • Tamam wiwix 6 yıl önce
    • Bu aralar meşgul olduğum için mesajını yeni gördüm. Var mı yardımcı olabileceğim bir şey? @wiwix omercik 6 yıl önce