Instagram hesabımı yaklasık bir ay evvel dondurdum şuanda kullanıcı bulunamadı hatası alıyorum

Merhabalar adım Seçkin Dağlı instagram kullanıcı adımda @secdagli instagram hesabımı yaklaşık bir ay evvel dondurdum şimdi tekrardan hesabıma giriş yapmak isiyorum ama kullanıcı bulunamadı hatası alıyorum bir çok videoları yazıları inceledim mailime kod ile fotoğraf çekmem gerektiğine ilişkin bir mesaj geldi onuda yaptım ama hala hesabım acılmadı veya olumlu olumsuz bir geri dönüş sağlanmadı sizce ne yapmalıyım hesap açılır dşye yorum atan profillere güvenmemem gerektiğini düşünüyorum size sormak istedim umarım cevaplarsınız şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

secdagli secdagli (2)
3 yıl önce sordu

  • benimki de 1 aydır kapalı. uzun süre kapatan herkeste oluyor muymuş bu? misty 3 yıl önce
  • yoksa şifrenizi mi unuttunuz? @secdagli misty 3 yıl önce
  • Ben telefon numaram ıle senıyorum facebook ıle gırıs denıyorum ıkı sonuctada sorun aynı;kullanıcı bulunamadı secdagli 3 yıl önce
  • Uzmanlaryardımcı olur umarım paslasalım @misty secdagli 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bir çözüm bulabildiniz mi acaba @misty

secdagli secdagli (2)
3 yıl önce cevaplandı

  • İnstagram yetkilileri ile iletişime geçmende fayda var darkcrak 3 yıl önce