Instagram hesabımın çalındığını nereden anlarım?

Birisi paylaştığım gönderiyi gördü ve sesli şekilde altına yazdığım yazıyı okudu sınıfta oldu bu durum acaba telefon numarı ele geçirip instagram hesabımı mı çaldı yoksa ? Fake hesapla beni takip mi ediyorlar. Bu iki sorumun gelişmeleri hakkında ihtimalleri neler olabilir sizce ?

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu söylediğin üzerinden Instagram hesabının çalınıp çalınmadığını anlayamazsın. Muhtemelen seni sahte hesapla takip ediyor olabilirler ya da hesabın herkese açıktır.

    Hesabınla ilgili şüphelerin varsa parolanı değiştir.

    murat murat (12492)