İnstagram hesabımın reklam özellikleri kısıtlandı ve düzeltemiyorum.

Bir süredir ödeme yapılmadığını geç farkettiğim İnstagram hesabımda bir takım kullanıcı özelliklerimin sınırlandığını farkettim. Bunun üzerine reklam ödemeleri yapmaya çalıştığımda "hesap özelliklerin sınırladırıldı '16 Mayıs tarihinde ya da 30 tl harcama yapıldığında senden ücret alınacak" belirdi. Şimdi öde, seçeceğini seçemiyorum. Daha fazla bilgi al butonuna tıklayıp İnstagram içi devre dışı bırakılan ödeme desteği başlığının altındaki kutuya sorunumu yazıp göndere tıkladım ve ardından " Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz." Yazısını aldım. Uzun zamandır böyle ve düzelmiyor. Yardım edebilirseniz sevinirim.

fastestcoo fastestcoo (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aynı işlemleri başka bir telefondan yapmayı dene. Benzer bir sorunla ben de karşılaşmştım. Benim telefonumda çalışmayan özellikler arkadaşın telefonunda tıkır tıkır çalıştı. Bir başka telefondan sorun yaşadığın hesaba gir. Ödeme işlemini oradan dene.

    murat murat (12492)