Instagram Hesabin Gecici olarak kilitlendi

hesabın geçici olarak kilitlendi instagram hesabında şüpheli hareketler saptadık ve güvenlik önlemi olarak hesabını geçici olarak kilitledik.

Bu sorunun hangi yontemle hall ede bilirim?

azebest57 azebest57 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Instagram, bu sorunu genellikle, takipci kasma gibi uygulamalarda profilinizi açdığınızda, uzerinden bir kaç yıl keçse bile verebiliyor (zirra benim başıma gelmişti). Bunu, "Devam" tusuna bastığınızda sizin kayit olurken yazdığınız emaile bir posta yollar. Gelen postayı açtığınızda bir tane size link vericek ona tıklayarak şifrenizi değişe ve yeniden hesabınıza erişe bilirsiniz.

    genius genius (190)
    4 yıl önce cevaplandı

      Instagram destekten başka şansınız yok bence açmıyacaklar hesabını bot, spam kötüye kullanım vs. vs diye hesabın kapatılabilir.

      hydra hydra (3800)
      4 yıl önce cevaplandı

        Hesapimda tanimadigim numara ve e posta var erişimim yok bunu her hangi forumla kimlik atarak onayliyamam mi?

        azebest57 azebest57 (1)
        4 yıl önce cevaplandı

        • Maalesef hesabınız gitmiştir, instagram bu hesabı açmaz boşuna uğraşmayın hydra 4 yıl önce