instagram hesabın görünmemesi

merhabalar, telefonumda 4 hesap birden açık ve bir kullanıcıyı dondurmamasına rağmen 4 hesaptan da görememeye başladım. ve bu kullanıcının 4 hesabı birden engellemesi imkansız çünkü hiç bir etkileşimimi yok. varlığını bile bilemez.    bunun sebebi ne olabilir? başına böyle bir şey gelen varsa beni aydınlatırsa çok sevinirim

capmelike capmelike (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, İnstagram hesap engellenince, Bu ve açabileceği tüm hesapları engelle tikini aktif yaparsanız telefonunda olan tüm hesapları engeller, tamamen instagram ile alakalı bir durumdur, iyi günler

    ruzgarbenjamin ruzgarbenjamin (1)
    12 ay önce cevaplandı