Instagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiği için kapatılmıştır nasıl çözülür?

Hesabım çalındı, şikayet ettim ve kapandı. Şimdi yeni hesap açamıyorum. Instagram yeni hesap açarken hesabın koşullarımızı ihlal ettiği için kapatılmıştır diye uyarı veriyor.

Instagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiği için kapatılmıştır sorununu nasıl çözebilirim?

kullanici49438 kullanici49438 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Muhtemelen aynı telefondan, tarayıcıdan ya da internetten hesap oluşturduğunuz için öyle yapıyor.

    Şöyle yapın: Farklı bir internet ve farklı bir telefondan ya da bilgisayardan hesap oluşturun.

    Ya da kapanan instagram hesabınıza itiraz da edebilirsiniz. Kapanan instagram hesabına nasıl itiraz edilir öğrenmek için Instagram "hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır" çözümü nedir? linkine tıklayın.

    omercik omercik (9418)