Instagram "hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır" nasıl çözebilirim?

daha önce karşılaşmadığım bi olayla uğraşıyorum dünden buyana instagram hesabım koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır diyor uygulamadan  giriş yapamıyorum mail üzerinden giriyorum dm lere bakamıyorum tamamen kapatıldığını düşünmüyorum öyle olsa mail üzerindende giremem sanırım nasıl halledebilirim YouTube den videonuzu izledim fakat tam olarak birşey anlamadım form doldurmam gerektiğini biliyorum ama nerden nasıl dolduracağım hakkında bi fikrim yok umarım kısa sürede hesabımı tekrar alabilirim

ayseekorkmaz ayseekorkmaz (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba bu videoyu izleyerek kapatılan instagram hesabınız için itirazda bulunabilirsiniz. Instagram "hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır" çözümü - VİDEOLU ANLATIM

    omercik omercik (9418)