Instagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır

10.03.19 tarihinde hesabımı geçici olarak kapatmıştım, dün girmek istediğimde "Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır" yazısıyla karşılaştım. Forumlarda çok dolandım ama benim gibi bir sorunla karşılaşan görmedim. Ki zaten ihlal gibi bir şey yapmadım, kişisel profilim both hesap bile yok,  hesabımı dondurmuşken nasıl ihlal edebilirim acaba kuralları. Hesabımın şifresini, kullanıcı adını biliyorum. Telefon numaram da hesabıma tanımlı. Eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

bsakcay bsakcay (1)
5 yıl önce sordu

  • bu konuda size @farurhenho yardımcı olacaktır. Instagram konusunda en tecrübeli uzman o. murat 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Hesabın neden kapatıldığı konusunda fikrim yok ama Instagram'a itirazda bulunman gerekecek. Bu form ile kapatılan instagram hesabı için Instagram'a şikayet yapabilirsin: https://help.instagram.com/contact/606967319425038

omercik omercik (9418)