Instagram hesap açılış tarihi öğrenme - 2018

Instagram hesabının ne zaman açıldığını öğrenmek istiyorum nasıl öğrenirim?

Instagram'da hesap açılış tarihi nasıl öğrenilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram hesap açılış tarihi öğrenme nasıl yapılır?

    Kendi hesabınızın veya bir başka kişinin instagram hesabının ne zaman açıldığını öğrenmek istiyorsanız bunu çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Instagram hesap açılış tarihi öğrenmek için aşağıdaki yöntemi uygulayın.

    1. Adım: Açılış tarihini öğrenmek istediğiniz instagram hesabına girin.

    2. Adım: Sağ üst köşedeki seçeneklersimgeye tıklayın.

    instagram profil seçenekler

    3. Adım: Açılan menüden "Bu Hesap Hakkında" seçeneğine tıklayın.

    bu hesap hakkında

    4. Adım: Açılan sayfada "Katıldığın Tarih" diye bir şey yazar. Bu tarih, o hesabın instagram'a ne zaman kayıt olduğu konusunda bilgi vermektedir.

    instagram katıldığı tarih

    Herhangi bir kişinin instagram hesabının ne zaman açıldığını öğrenmenin en garanti yolu budur.

    Kendi Instagram hesabımın açılış tarihini nasıl öğrenirim?

    Kendi instagram hesabınızın ne zaman açıldığını öğrenmek için, yukarıdaki adımların aynısını yapmanız yeterli. Bir arkadaşınızın instagram hesabından kendi profilinize girip yine "bu hesap hakkında" özelliği sayesinde hesabınızın açılış tarihini öğrenebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • "Önceki kullanıcı adları"nı göstermesi çok kötü olmuş O.O gizliliğe aykırı bence :/ misty 5 yıl önce